KORUYUCU AMBALAJLAMADA ÖNCÜ FİRMA ERGUVAN AMBALAJ..

16 MAYIS 2007'DE BÖLGESEL OLARAK ENDÜSTRİYEL AMBALAJLAMA ÇÖZÜMLERİ SUNMAK AMACIYLA FAALİYETE BAŞLADIK. MARMARA BÖLGESİ GENELİNE ADRESE TESLİM SİSTEMİ DİĞER BÖLGELERDE KARGO VE NAKLİYE ŞİRKETLERİ ÜZERİNDEN HİZMET VERMEKTEYİZ.

NELER YAPIYORUZ

Koruma ve Sevkiyat ambalajlaması konusunda pazarlama ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz arasında ; Karton Köşebent çeşitleri, Balonlu Naylon, Pe Köşe Koruyucular, Pe Kenar koruma ve Boru izole profilleri, Palet Streç Film, Pe Flex Levha (Parke altı Şilte), Karton Seperatör, Ondüle Karton, Kilitli Karton, Endüstriyel bant çeşitleri, Şerit çemberler ve ekipmanları ile çeşitli Sarf malzemeler bulunuyor.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin yanı sıra ayrıca bu ürünlerin kullanımında yardımcı makineler ile diğer gerekli ekipmanların pazarlama ve satışını sağlamaktayız.

SATIŞ KANALLARIMIZ

2013 yılı sonlarında başlattığımız Online Ambalajlama Ürünleri satış sitemiz; Erguvan Ambalaj Net Market ile mevcut ürünlerimizi Perakende ve Bireysel kullanım için satışa sunduk. Toptan satışın yanında toptan harici satış sistemimizin E-Ticaret şeklinden biri olan Erguvan Ambalaj Net Market üzerinden alışveriş yapabilirisiniz. Firmamızın mevcut ürünlerini ayrıca Firmamızın diğer E-Ticaret sitesi olan Erguvan Net Market'ten de online olarak satın alabilirsiniz.

2015 yılı içerisinde faaliyete geçirmek üzere çalışmalarına başladığımız Erguvan Ambalaj Marketlerin ilk adımı Fabrika Satış mağazamız markamız bünyesinde faaliyete başlamış olup toptan harici ürün tedarik etmek isteyen bireysel ve alt toptan müşterilerimize avantajlı fiyatlar ile ürün ve hizmet sunmaktadır.

SEKTÖRÜN EN DETAYLI KATALOG SİTESİ

2007 yılından beri katalog sitemizde tüm ürünlerimizi anlaşılır açıklamalar ve geniş ugulama resim galerisiyle hazırlıyoruz.

GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

AVANTAJLI FİYATLARLA ONLINE ALIŞVERİŞ

Kendi ürünlerimizn yanında avantajlı fiyatlar ile tedarik ettiğimiz tüm ürünleri üyelerimize özel fiyat avantajları ile sunuyoruz.

İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN